Ogłoszenia parafialne 10 marca 2024 roku

with Brak komentarzy

  1. Przeżywamy dziś IV niedzielę Wielkiego Postu. O godz. 1600 Gorzkie Żale, a po ich zakończeniu Msza św.
  2. W tym tygodniu Msze św. o godz. 700 i 1700. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 700 i 1700, a po jej zakończeniu Msza św. W Rudawce Droga Krzyżowa i Msza św. we wtorek o godz. 1600.
  3. Spowiedź wielkanocna w naszej parafii jest zaplanowana na Wielki Poniedziałek, czyli na 25 marca. Natomiast Spowiedź i Komunia Święta chorych w domach na poniedziałek 18 marca. Chorych, których mamy odwiedzić prosimy zgłaszać w zakrystii do przyszłej niedzieli.
  4. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Wandę Dmytrzak, Zofię Segelin, Lucynę Szmurło i Marię Hess.
  5. W gablocie jest zamieszczona informacja o marszu „Z błogosławioną Rodziną Ulmów w obronie życia”, który będzie miał miejsce w sobotę 23 marca. Więcej informacji na stronie internetowej naszej parafii. Jest także plakat o Drodze Krzyżowej na trasie Bircza-Łomna, która odbędzie się 26 marca.
  6. W odpowiedzi na apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski od 16 do 24 marca po Mszy świętej wieczornej będziemy odmawiali nowennę w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego za pośrednictwem św. Andrzeja Boboli i bł. księdza Jerzego Popiełuszki.