Ogłoszenia parafialne – 25 lutego 2024 roku

with Brak komentarzy

  1. Przeżywamy dziś II niedzielę Wielkiego Postu. Gorzkie Żale o godz. 1600 z kazaniem pasyjnym, a po nich Msza św. Po dzisiejszych Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc misjonarzom AD GENTES.
  2. W dni powszednie Msze św. o godz. 700 i 1700. W Rudawce Droga Krzyżowa i Msza św. we wtorek o godz. 1600.
  3. W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej, w piątek spotkanie RAMu.
  4. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 700 i 1700.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godziny 1600. Spowiedź i Komunia Święta chorych w domach od godziny 830.  W sobotę od godziny 1600 wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo w ramach wielkiej nowenny Fatimskiej.
  6. Przyszła niedziela będzie niedzielą adoracyjną. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Taca Mszalna zostanie przeznaczona na Seminarium Duchowne  w Przemyślu.
  7. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę  prosimy następujące osoby: Marię Rybiańską, Zofię Rybiańską, Witolda Rybiańskiego oraz Danutę Dańczak.
  8. Stowarzyszenie Sportowy Duch dziękuje wszystkim mieszkańcom naszej Parafii, którzy wsparli turniej charytatywny na rzecz osób niepełnosprawnych. Podczas zbiórki zebrano kwotę w wysokości 30 000 złotych, która została przekazana na rehabilitację i leczenie tych osób. W imieniu organizatorów dziękujemy za dużą ofiarność na ten cel.
  9. Przypominamy, że w dniach 5-7 kwietnia w Łańcucie odbędzie się XXXI Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej. Zapisy na to spotkanie przyjmuje ks. Marcin do końca lutego.
  10. Na stronie internetowej naszej Parafii znajduje się apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, zachęcający do modlitwy w intencji naszej Ojczyzny. Prosimy wszystkich parafian o żarliwą modlitwę w intencji Ojczyzny.