Ogłoszenia parafialne – 18 lutego 2024

with Brak komentarzy

1.  Dzisiaj I niedziela Wielkiego Postu. Gorzkie Żale o godz. 1600, a po ich zakończeniu Msza św. Po dzisiejszych Mszach św. zbiórka do puszek organizowana przez Stowarzyszenie „ Sportowy Duch”  na pomoc dla osób niepełnosprawnych z terenu naszej Gminy.

2.Msze św. w dni powszednie o godz. 700 i 1700. W Rudawce Droga Krzyżowa i Msza św. we wtorek o godz. 1600.

3. W środę po Mszy św. wieczornej zbiórka dla ministrantów. W czwartek spotkanie Akcji Katolickiej, natomiast w sobotę spotkanie RAMu.

4.  Droga Krzyżowa w piątek o godz. 700 i 1700 po niej Msza Święta. Składka zbierana w piątki Wielkiego Postu będzie przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu. W piątek na wieczornej Mszy Świętej będziemy gościć O. Józefa Witko.

5.  Przyszła niedziela będzie dniem solidarności z misjonarzami. Po mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny AD GENTES.

6. W dniu 13 lutego rozpoczął w naszej Parafii praktykę diakońską Ksiądz Diakon Łukasz Zięba. Witamy Księdza Łukasza w naszej Wspólnocie i polecamy go modlitwie Parafian.

7. Caritas naszej Archidiecezji proponuje w tym roku w ramach jałmużny wielkopostnej rozprowadzenie wielkanocnych paschalików i skarbonek dla dzieci. Proponowana cena paschalika to 10 zł. Są one do nabycia w zakrystii kościoła. Zebrany fundusz z tej akcji będzie przeznaczony na pomoc dzieciom z ubogich rodzin.

8. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę  prosimy następujące osoby: Iwonę Pich, Dorotę Fedczak, Sabinę Majewską i Agnieszkę Banaś.