Ogłoszenia parafialne – 5 marca 2023 roku

with Brak komentarzy

 

  1. Przeżywamy dziś II niedzielę Wielkiego Postu. Jest to niedziela adoracyjna. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Składka zostanie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu. Gorzkie Żale o godz. 1600 z kazaniem pasyjnym, a po nich Msza św. Po dzisiejszych Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc misjonarzom AD GENTES.

  1. W dni powszednie Msze św. o godz. 700 1630 i 1700, w Rudawce Droga Krzyżowa i Msza św. we wtorek o godz. 1600.

  1. W środę po wieczornej Mszy św. spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej.

  1. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 700 i 1700.

  1. W najbliższą sobotę o godz. 1100 będziemy przeżywać uroczystość Bierzmowania młodzieży z naszego dekanatu. Składka z tej uroczystości zostanie przeznaczona na diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży. Spowiedź dla kandydatów do Bierzmowania i ich rodzin w czwartek od godz. 1530.

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższy piątek po wieczornej Mszy św. prosimy rodziców kandydatów do Bierzmowania.

  1. W gablocie ogłoszeń jest zamieszczone podziękowanie dla Parafian za wsparcie Turnieju na rzecz osób niepełnosprawnych, który odbył się w ubiegłą niedzielę.

  1. W dniach 14-16 kwietnia w Sanoku odbędzie się jubileuszowe XXX Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej. Zapisy na to spotkanie przyjmuje ks. Karol do dnia 15 marca.