Ogłoszenia parafialne – 26 lutego 2023 r.

with Brak komentarzy

 

  1. Dzisiaj I niedziela Wielkiego Postu. Gorzkie Żale o godz. 1600, a po ich zakończeniu Msza św. Po dzisiejszych Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc dla osób niepełnosprawnych z terenu naszej gminy.

  1. Msze św. w dni powszednie o godz. 700 1630 i 1700. W Rudawce Droga Krzyżowa i Msza św. we wtorek o godz. 1600.

  1. W środę po Mszy św. wieczornej zbiórka dla ministrantów. Natomiast w piątek również po wieczornej Mszy św. spotkanie RAMu.

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 1600. Spowiedź i Komunia św. chorych w domach od godz. 830. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 700 i 1700. Składka zbierana w piątki Wielkiego Postu będzie przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu.

  1. W sobotę od godz. 1600 wystawienie Najświętszego Sakramentu i kolejne nabożeństwo w ramach Wielkiej Nowenny Fatimskiej.

  1. Przyszła niedziela będzie dniem solidarności z misjonarzami. Po mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny AD GENTES. Będzie to także niedziela adoracyjna, po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

  1. Caritas naszej Archidiecezji proponuje w tym roku w ramach jałmużny wielkopostnej rozprowadzenie wielkanocnych paschalików, miodu i skarbonek dla dzieci. Proponowana cena paschalika i miodu to 10 zł. Są one do nabycia w zakrystii kościoła. Natomiast skarbonki zostaną rozdane dzieciom w szkole. Zebrany fundusz z tej akcji będzie przeznaczony na pomoc dzieciom z ubogich rodzin.

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Agnieszkę Smotylewicz, Joannę Dobrowolską, Walerię Maliczowską i Renatę Piotrowską.

  1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1600 spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z klas VIII i ich rodziców. Jest to ostatnie spotkanie przed Bierzmowaniem prosimy o obecność wszystkich kandydatów.