Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 21 listopada 2021 r.

with Brak komentarzy

 

  1. Przeżywamy dziś w Kościele powszechnym ostatnią niedzielę roku liturgicznego – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Za publiczne odmówienie tego aktu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zgodnie z zapowiedzią po dzisiejszych Mszach św. jest prowadzona zbiórka do puszek na pomoc dla migrantów z granicy polsko-białoruskiej.

 

  1. Msze św. w dni powszednie o godz. 700 i 1700. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo wypominkowe. W Rudawce Msza św. we wtorek o godz.1600.

 

  1. W środę zapraszamy wszystkich ministrantów, Dziewczęcą Służbę Maryjną i młodzież z  grupy RAM na mszę św. a po jej zakończenie na zabawę Andrzejkową do GOKu.

 

  1. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą Adwentu. Na mszę św. o godzinie 1100 zapraszamy młodzież z kl. 8 na spotkanie formacyjne przed bierzmowaniem.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Agnieszkę Buczek, Stanisławę Zielińską, Bożenę Kowalską i Jolantę Krotoszyńską.