Ogłoszenia parafialne 27 września 2020 r.

with Brak komentarzy

Ogłoszenia parafialne 27 września 2020 r.

 

  1. Przeżywamy dziś w Kościele powszechnym XXVI niedzielę zwykłą. Po Mszy św. o godz. 1100 spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej.

 

  1. Msze św. w tym tygodniu o godz. 700 i 1700. W Rudawce Msza św. we wtorek o godz. 1600.

 

  1. We czwartek rozpoczynamy miesiąc październik, a wraz z nim nabożeństwa różańcowe. Odprawiane one będą każdego dnia po wieczornej Mszy św., a w niedzielę po Mszy św. o godz. 1600. Zachęcamy wszystkich do udziału w tych nabożeństwach i przypominamy, że za odmówienie cząstki różańca w kościele lub w rodzinie można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź z racji pierwszego piątku od godziny 1600. Spowiedź i komunia święta chorych w domach od godziny 830.

 

  1. W sobotę od godz. 1630 wystawienie Najświętszego Sakramentu i kolejne nabożeństwo w ramach Wielkiej Nowenny Fatimskiej. O godz. 1700 odmówimy różaniec, a następnie Msza Święta.

 

  1. W zakrystii można się jeszcze zapisywać na pielgrzymkę róż różańcowych do Kalwarii Pacławskiej.

 

  1. W piątek po Mszy św. wieczornej ks. Witold zaprasza na spotkanie Ruchu Apostolstwa Młodzieży.

 

  1. Przyszła niedziela będzie niedzielą adoracyjną. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych, a po jej zakończeniu spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania z klas 6 SP. Po Mszy św. o godz. 1600 nabożeństwo różańcowe. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne.

 

  1. Dziękujemy róży św. Zofii za ofiarowanie nowego ornatu Matki Bożej Różańcowej. Bóg zapłać. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Beatę Rachwalską, Teresę Trznadel, Iwonę Feduń, Bożenę Pawłowską.