Ogłoszenia parafialne 13 września 2020 r.

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dzisiaj w Kościele powszechnym XXIV niedzielę zwykłą. Rozpoczynamy także Tydzień wychowania pod hasłem „Budujmy więzi”.

 

  1. Msze św. w dni powszednie o godz. 700 i 1800. W poniedziałek z racji odpustu w Rudawce nie będzie w kościele parafialnym mszy św. o godz. 18

 

  1. W poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Jest to dzień odpustu w Rudawce. Msza Święta Odpustowa o godz. 1700, której przewodniczył będzie Proboszcz z Domaradza ks. Wiesław Przepadło. O godz. 1515 z kościoła parafialnego wyruszy procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej do Rudawki w ramach kolejnego nabożeństwa fatimskiego.

 

  1. Od wtorku rozpoczniemy triduum przed Uroczystością Świętego Stanisława Kostki, która przypada w piątek 18 września.

 

  1. W piątek 18 września Uroczystość Świętego Stanisława Kostki Patrona naszej parafii. Uroczystościom odpustowym przewodniczył będzie ks. Jakub Zborowski. Msze św. w tym dniu o godz. 800, 1200 i 1800. O godz. 1200 Msza św. odpustowa w której będą uczestniczyć także uczniowie naszych Szkół. W tym dniu z racji odpustu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

  1. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, że od 9-30 września będzie przyjmowała wnioski o przyznanie pomocy dla rolników szczególnie dotkniętych kryzysem COVID-19

 

  1. Pielgrzymka Róż Różańcowych w tym roku odbędzie się 10 października. Pielgrzymi będą się gromadzić w różnych miejscach naszej Archidiecezji, nasz dekanat został przydzielony do Kalwarii Pacławskiej. Zapisy na wyjazd autokarowy przyjmujemy w zachrystii.

 

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła. Na najbliższy czwartek prosimy następujące osoby: Agnieszkę Krajewską, Dorotę Tomaszewską, Barbarę Krajewską i Jadwigę Sznilik.