Ogłoszenia parafialne 30 sierpnia 2020 r.

with Brak komentarzy

 

 

 

  1. Przeżywamy dziś w Kościele powszechnym XXII niedzielę zwykłą w ciągu roku.

 

  1. Msze święte w dni powszednie o godzinie 7.00 i 18.00.

 

  1. W poniedziałek od godz. 17.00 spowiedź przed rozpoczęciem roku szkolnego. we wtorek o godz. 800 Msza św. o Boże błog. dla dzieci, młodzieży i nauczycieli z naszych szkół.

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca, spowiedź w piątek od godziny 17.00, spowiedź i Komunia św. chorych w domach od godziny 8.30.

 

  1. W sobotę od godz. 1700 wystawienie Najświętszego Sakramentu i kolejne nabożeństwo w ramach Wielkiej Nowenny Fatimskiej.

 

  1. Przyszła niedziela będzie niedzielą adoracyjną, po Mszy św. o godzinie 11.00 zmiana Tajemnic Różańcowych. Składka mszalna zostanie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu.

 

  1. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w ostatni wtorek rozpoczął w naszej parafii pracę nowy wikariusz ks. Witold Płocica. Witamy Go serdecznie w naszej wspólnocie, prosimy o serdeczne i życzliwe przyjęcie oraz polecamy ks. Witolda modlitwie parafian.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Beatę Sokołowską, Annę Brożyna, Zofię Makarowską i Annę Świątek