26 lipca 2020 r.

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dziś XVII niedzielę zwykłą. Po dzisiejszych Msza św. poświęcenie pojazdów oraz zbiórka do puszek z przeznaczeniem na zakup środków transportu dla misjonarzy.

 

  1. Msze św. w dni powszednie o godz.1800, w sobotę także o godz. 700.

 

  1. W tym tygodniu rozpoczynamy sierpień – miesiąc trzeźwości. Zachęcamy do trzeźwości i dobrowolnej abstynencji od napojów alkoholowych.

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Od godz. 1700 wystawienie Najśw. Sakramentu i kolejne nabożeństwo w ramach Wielkiej Nowenny Fatimskiej.

 

  1. Przyszła niedziela będzie niedzielą adoracyjną. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Taca mszalna zostanie przeznaczona na potrzeby archidiecezji. Także w przyszłą niedzielę 2 sierpnia w kościołach parafialnych można zyskać odpust zupełny „Porcjunkuli” pod zwykłymi warunkami.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu, a na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Małgorzatę Pasławską, Joannę Pacławska, Krystynę Ladachowską i Urszulę Piotrowską.

 

  1. W gablocie kościoła jest zamieszczona informacja na temat badań lekarskich, które odbędą się w przychodni w Birczy w dniu 3 sierpnia od godz. 1300.