14 czerwca 2020 r.

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dziś XI niedzielę zwykłą w ciągu roku. Po dzisiejszych Msza św. zbiórka do puszek na stypendia dla zdolnych i niezamożnych uczniów Zespołu Szkół im. Ks. płk. Tadeusza Dłubacza w Birczy.
  2. Msze św. w dni powszednie o godz. 700 i 1800. Po wieczornej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Serca Pana Jezusa, ale bez procesji eucharystycznej. W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała poświęcenie wianków, ale bez indywidualnego błogosławieństwa dzieci. W Rudawce Msza św. w czwartek o godz. 1700.
  3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Reginę Piegdoń, Teresę Sowa, Krystynę Urban i Marię Mirek.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 1800 zostanie odprawiona Msza św. w Łazach o zdrowie, Boże bł., opiekę Matki Bożej, ustanie epidemii, uchronienie od klęsk żywiołowych oraz o urodzaje dla mieszkańców Łazów i Krępaka Hucińskiego.