15 marca 2020 r.

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dziś III niedzielę Wielkiego Postu. Gorzkie Żale o godz. 1600, a po nich Msza św.

 

  1. W tym tygodniu Msze św. o godz. 700 i 1700. W Rudawce Droga Krzyżowa i Msza św. we wtorek o godz. 1600.

 

  1. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 700 i 1700.

 

  1. Zgodnie z zarządzeniem ks. abpa sakrament bierzmowania, który miał być udzielony 23 marca zostaje przeniesiony. O nowym terminie młodzież zostanie poinformowana po ustaleniu z ks. biskupem. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będzie sprawowany obrzęd poświęcenia wody, którą wierni przyniosą ze swoim domów. Zachęcamy też wiernych do modlitwy rodzinnej, a szczególnie do odmawiania różańca w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych i sanitarnych, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Agnieszkę Stadnik, Bartosza Stachurę, Wiesławę Fedczak i Ewę Cebeńko.

 

  1. Pracownicy Ośrodka Zdrowia w Birczy informują, że wszyscy pacjenci planujący wizytę u lekarza wcześniej mają skorzystać z porady telefonicznej. Bez telefonicznej rejestracji osoba nie będzie przyjęta. Więcej informacji i numery telefonów są zamieszczone w gablocie ogłoszeń.