1 marca 2020

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dziś I niedzielę Wielkiego Postu. Jest to niedziela adoracyjna, po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Gorzkie Żale o godz. 1600, a po ich zakończeniu Msza św. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
  2. Msze św. w dni powszednie o godz. 700 i 1700. W Rudawce Droga Krzyżowa i Msza św. we wtorek o godz. 1600.
  1. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 700 i 1700. Składka zbierana w piątki Wielkiego Postu będzie przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu.
  2. W Środę rozpoczynamy Rekolekcje Szkolne i parafialne. Program Rekolekcji zamieszczony jest w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.
  3. W tym tygodniu przypada Pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 16. Chorych, których odwiedzamy w pierwsze piątki tym razem odwiedzimy w sobotę podczas spowiedzi rekolekcyjnej.
  4. W sobotę od godz. 1600 wystawienie Najświętszego Sakramentu i kolejne nabożeństwo w ramach Wielkiej Nowenny Fatimskiej.
  5. Przyszła niedziela będzie dniem solidarności z misjonarzami. Po mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny AD GENTES.
  6. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę po Mszy św. dla chorych prosimy następujące osoby: Ewę Wilk, Kazimierę Kaczmarz, Stanisławę Maciołek i Grażynę Pokrywka.