16 lutego 2020 r.

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy szóstą niedzielę zwykłą w ciągu roku. Przypominamy, że po dzisiejszych Mszach św. jest prowadzona zbiórka z przeznaczeniem na pomoc osobom niepełnosprawnym organizowana przez Stowarzyszenie „Sportowy Duch”.
  2. Msze św. w dni powszednie o godz. 700 i 1700. W Rudawce Msza św. we wtorek o godz. 1600.
  3. W czwartek po wieczornej Mszy świętej spotkanie Akcji Katolickiej.
  4. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Annę Kozanecką, Barbarę Cebeńko, Bożenę Szyndlar i Dorotę Stadnik.
  5. W przyszłą niedzielę po sumie odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci klas III, które przygotowują się do I Komunii świętej, natomiast po Mszy św. o godz. 1600 odbędzie się spotkanie dla rodziców młodzieży z klas 8 przygotowujących się do bierzmowania.
  6. 7 czerwca o godz. 1200 na placu Józefa Piłsudzkiego w Warszawie odbędzie się beatyfikacja kard. Stefana Wyszyńskiego. Z naszego dekanatu planujemy zorganizować wyjazd autokarowy na tę uroczystość. Ponieważ wcześniej trzeba zamówić karty wstępu i karty parkingowe, dlatego prosimy, aby parafianie, którzy chcą uczestniczyć w tej pielgrzymce złożyli zapisy w zakrystii kościoła do 15 marca.
  7. W związku z silnymi podmuchami wiatrów, jakie miały miejsce w ubiegłym tygodniu na terenie gminy Bircza, Wójt Gminy Bircza informuje, że w dniach od 18 do 21 lutego pracownicy Urzędu Gminy w Birczy, mając na uwadze względy bezpieczeństwa, dokonają uprzątnięcia potłuczonych zniczy na terenie cmentarzy komunalnych w miejscowości Bircza.