26 stycznia 2020 r.

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dziś trzecią niedzielę zwykłą w ciągu roku.

 

  1. W dni powszednie Msze św. o godz. 700 i 1700. W Rudawce Msza św. we wtorek o godz. 1600.

 

  1. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Od godz. 1600 wystawienie Najśw. Sakramentu i kolejne nabożeństwo w ramach Wielkiej Nowenny Fatimskiej. O godz. 1700 zostanie odprawiona Msza św. niedzielna. Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 8.

 

  1. W przyszłą niedzielę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Święto Matki Bożej Gromnicznej, poświecenie Gromnic podczas każdej Mszy św. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. Taca mszalna będzie przeznaczona na potrzeby Archidiecezji i zakony klauzurowe. Będzie to niedziela adoracyjna, po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

 

  1. W przyszłą niedzielę po sumie będziemy gościć chór parafialny „Soli Deo” z Dubiecka. Z tej racji po sumie nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu, natomiast wysłuchamy koncertu kolęd i pastorałek w wykonaniu tego chóru.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Danutę Kaciuba, Józefę Fedków, Małgorzatę Laskowską i Annę Pszonak.