6 października 2019 r.

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dziś w Kościele powszechnym XXVII niedzielę zwykłą. Jest to niedziela adoracyjna. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu. Na Mszy św. o godz. 1600 dzieci pierwszokomunijne otrzymają Różańce a po jej zakończeniu spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania z klas 8 SP.

 

  1. Msze św. w tym tygodniu o godz. 700 i 1700, po Mszy św. wieczornej nabożeństwo różańcowe. W Rudawce Msza św. we wtorek o godz. 1600.

 

  1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XIX Dzień Papieski, którego celem jest wsparcie modlitewne oraz materialne młodzieży zdolnej, pochodzącej z rodzin ubogich lub wielodzietnych. W tym celu przy kościołach w całym kraju będzie prowadzona kwesta, której zadaniem jest wspieranie Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Z tej Fundacji korzysta m.in. młodzież pochodząca z naszej parafii.

 

  1. W przyszłą niedzielę o godz. 1330 w Rudawce zostanie odprawiona Msza św. a po jej zakończeniu wyruszymy w procesji z figurką Matki Bożej do kościoła parafialnego w ramach ostatniego w tym roku nabożeństwa fatimskiego. O godz. 1600 Msza święta a po niej nabożeństwo Różańcowe.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Krystynę Pieniądz, Stanisławę Szacką, Edytę Wilgucką i Martę Brodzicką.