29 września 2019 r.

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dziś w Kościele powszechnym XXVI niedzielę zwykłą. Po Mszy św. o godz. 1600 spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej.

 

  1. Msze św. w tym tygodniu o godz. 700 i 1700. W Rudawce Msza św. we wtorek o godz. 1600.

 

  1. We wtorek rozpoczynamy miesiąc październik, a wraz z nim nabożeństwa różańcowe. Odprawiane one będą każdego dnia po wieczornej Mszy św., a w niedzielę po Mszy św. o godz. 1600. Zachęcamy wszystkich do udziału w tych nabożeństwach i przypominamy, że za odmówienie cząstki różańca w kościele lub w rodzinie można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź z racji pierwszego piątku od godziny 1600. Spowiedź i komunia święta chorych w domach od godziny 830. W piątek po nabożeństwie wieczornym spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 7 SP.

 

  1. W sobotę od godz. 1630 wystawienie Najświętszego Sakramentu i kolejne nabożeństwo w ramach Wielkiej Nowenny Fatimskiej. O godz. 1700 odmówimy różaniec, a następnie Msza Święta. Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas 8 SP.

 

  1. Przyszła niedziela będzie niedzielą adoracyjną. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy św. o godz. 1600 nabożeństwo różańcowe, a po jego zakończeniu spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania z klas 8 SP. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Irenę Jabłecką, Magdalenę Jabłecką, Bolesławę Szałaj i Marię Szydłowską.