25 sierpnia 2019 r.

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dziś XXI niedzielę zwykłą. Po Mszy św. o godz. 1600 spotkanie z rodzicami młodzieży, która we wrześniu przyjmie sakrament bierzmowania. Zgodnie z zapowiedzią po dzisiejszych Mszach św. zbiórka dowolnych ofiar na Pomnik Dziecka Utraconego

 

  1. W Poniedziałek 26 sierpnia Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. w naszym kościele o godz. 800, 1100 i 1800. Msza św. w Rudawce o godz. 930. Po Mszy św. o godz. 1800 spotkanie dla młodzieży, która we wrześniu przyjmie sakrament bierzmowania.

 

  1. W dni powszednie Msze św. o godz. 18.00.

 

  1. Spowiedź przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego w piątek i sobotę od godz. 1730.

 

  1. Przyszła niedziela będzie niedzielą adoracyjną, po Mszy św. o godzinie 11.00 zmiana Tajemnic Różańcowych. Składka mszalna zostanie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu.

 

  1. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w dniu wczorajszym rozpoczął w naszej parafii pracę nowy wikariusz ks. Wojciech Wiśniowski. Witamy Go serdecznie w naszej wspólnocie, prosimy o serdeczne i życzliwe przyjęcie oraz polecamy ks. Wojciecha modlitwie parafian.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Urszulę Wasiewicz, Elżbietę Cetnar, Mariolę Wilgucką i Krystynę Kruk.