18 sierpnia 2019 r.

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy XX niedzielę zwykłą w ciągu roku. Dziś o godz. 1400 Msza św. dożynkowa. Z tej racji nie będzie Mszy św. o godz. 1600.

 

  1. Msze św. w tym tygodniu o godz. 1800.

 

  1. W czwartek na Mszy św. o godz. 1800 będziemy gościć Ojca Józefa Witko.

 

  1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1600 spotkanie dla rodziców młodzieży, która we wrześniu przystąpi do sakramentu bierzmowania.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu, a na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Marię Mazur, Zofię Maciołek, Janinę Bogusz i Annę Duniec.

 

  1. Rodziny naszej parafii, które w przeszłości doświadczyły śmierci swojego dziecka przed jego narodzeniem wyraziły wolę wybudowania na cmentarzu symbolicznego grobu – Pomnika Dziecka Utraconego. Honorowy patronat nad tą inicjatywą sprawuje Akcja Katolicka. Pomnik ten jest obecnie ustawiony przed kościołem, a pod koniec miesiąca zostanie przewieziony na cmentarz, gdzie będzie przygotowane na ten cel odpowiednie miejsce. Gdyby ktoś z parafian chciał się przyłączyć do tej inicjatywy i wspomóc budowę pomnika, może to uczynić w przyszłą niedzielę. Przy naszym kościele będzie prowadzona zbiórka dowolnych ofiar na Pomnik Dziecka Utraconego.

 

  1. Sołtys Wsi Bircza serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Birczy na zebranie wiejskie, które odbędzie się w dniu 19.08.2019r. (poniedziałek) o godz. 1700 w Sali klubowej GOK.