2 czerwca 2019 r.

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dziś VII niedzielę Wielkanocną a zarazem Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jest to niedziela adoracyjna, na sumie zmiana tajemnic różańcowych. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

 

  1. Msze św. w tym tygodniu o godz. 700 i 1800. Po wieczornej Mszy św. nabożeństwo czerwcowe i nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. W Rudawce Msza św. we wtorek o godz. 1700.

 

  1. W czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy 6 SP.

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św. od godz. 1700. Spowiedź i komunia św. chorych w domach od godz. 830. Po nabożeństwie wieczornym spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy 8 SP i 3 Gimnazjum.

 

  1. W gablocie kościoła znajduje się informacja o badaniach USG drożności żył i tętnic, które będą miały miejsce w Ośrodku Zdrowia w Birczy w dniu 10 czerwca.

 

  1. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W tym dniu zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na pomoc ofiarom powodzi na Podkarpaciu. Zbiórkę organizuje Caritas naszej Archidiecezji.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Małgorzatę Kurtiak, Barbarę Maciołek, Danutę Mazur i Barbarę Baryła.