28 kwietnia 2019 r.

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dziś II niedzielę Wielkanocy, czyli Niedzielę Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Na Mszy św. o godz. 1100 będziemy gościć księży, pracowników i wolontariuszy Caritas. Po Mszy św. będzie możliwość wysłuchania wykładu ks. prof. Stanisława Haręzgi. Natomiast na godz. 1330 organizatorzy zapraszają do Hali Sportowej, gdzie odbędzie się pokaz Turków i występ orkiestry z Tryńczy oraz różne inne atrakcje. Po Mszach Świętych zbiórka do puszek na Caritas naszej Archidiecezji.

 

  1. W tym tygodniu Msze św. o godz. 700 i 1800.

 

  1. We wtorek 30 kwietnia po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

 

  1. W środę 1 maja rozpoczniemy nabożeństwa majowe.

 

  1. W czwartek na Mszy św. wieczornej będziemy gościć Ojca Józefa Witko.

 

  1. W piątek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. w naszym kościele tak jak w każdą niedzielę. O godz. 1100 wraz z przedstawicielami władz samorządowych będziemy modlić się w intencji Ojczyzny. Spowiedź z racji pierwszego piątku miesiąca przed każdą Mszą św. Spowiedź i komunia św. chorych w domach tym razem w sobotę od godz. 830.

 

  1. W sobotę od godz. 1700 wystawienie Najświętszego Sakramentu i kolejne nabożeństwo w ramach Wielkiej Nowenny Fatimskiej. Po mszy św. spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy 7 SP.

 

  1. Przyszła niedziela będzie niedzielą adoracyjną. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Taca mszalna zostanie przeznaczona na potrzeby archidiecezji.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój Kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Agnieszkę Buczek, Agnieszkę Kaczmarz, Grażynę Szacką i Stanisławę Zielińską.