31 marca 2019 r.

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dziś IV niedzielę Wielkiego Postu. O godz. 1600 Gorzkie Żale, a po ich zakończeniu Msza św. z błogosławieństwem na zakończenie rekolekcji.

 

  1. W tym tygodniu Msze św. o godz. 700 i 1800. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 700 i 1800, a po jej zakończeniu Msza św. W Rudawce Droga Krzyżowa i Msza Św. we wtorek o godz. 1700.

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 1700.

 

  1. W sobotę od godz. 1700 kolejne nabożeństwo w ramach Wielkiej Nowenny Fatimskiej.

 

  1. Przyszła niedziela będzie niedzielą adoracyjną. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Taca mszalna będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

 

  1. W tym tygodniu po wieczornych Msza św. odbędą się spotkania dla kandydatów do bierzmowania:

dla klas 6 SP w czwartek

dla klas 8 SP i 3 Gimnazjum w piątek

dla klas 7 SP w sobotę

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Alicję Demkiewicz, Lucynę Kopczak, Annę Staszkiewicz i Agnieszkę Orłowską.

 

  1. W przyszłą niedzielę, 7 kwietnia 2019 r. odbędzie się zbiórka na stypendia dla zdolnych i niezamożnych uczniów Zespołu Szkół im. ks. płk. Tadeusza Dłubacza w Birczy. Zebrane środki zostaną przeznaczone na stypendia w przyszłym roku szkolnym. Kwesta będzie zorganizowana w ramach akcji „Wiosną stypendia rosną” we współpracy z Fundacją Św. Mikołaja.