10 marca 2019 r.

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dziś I niedzielę Wielkiego Postu. Gorzkie Żale o godz. 1600, a po ich zakończeniu Msza św. Dziś na Mszy św. popołudniowej dzieci klas III SP otrzymają książeczki jako kolejny etap przygotowania do I Komunii św.

 

  1. Msze św. w dni powszednie o godz. 700 i 1700. W Rudawce Droga Krzyżowa i Msza św. we wtorek o godz. 1600.

 

  1. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 700 i 1700. Składka zbierana w piątki Wielkiego Postu będzie przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu.

 

  1. Caritas naszej archidiecezji proponuje w tym roku w ramach jałmużny wielkopostnej rozprowadzenie wielkanocnych paschalików, baranków i skarbonek dla dzieci. Proponowana cena paschalika to 7 zł, a baranka wielkanocnego 6 zł. Są one do nabycia w zakrystii kościoła. Natomiast skarbonki zostaną rozdane dzieciom w szkołach. Zebrany fundusz z tej akcji będzie przeznaczony na pomoc dzieciom z ubogich rodzin.

 

  1. Przyszła niedziela będzie dniem solidarności z misjonarzami. Po mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny AD GENTES.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Janinę Kruk, Halinę Komadowską, Halinę Radoń i Agnieszkę Łukasiewicz.

 

  1. Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej odbędzie się w tym roku w Dukli w dniach od 12 do 14 kwietnia. Osoby chętne zapraszamy na spotkanie w najbliższy piątek po Mszy św. wieczornej.