25 listopada 2018 r.

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dziś w Kościele powszechnym ostatnią niedzielę roku liturgicznego – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Za publiczne odmówienie tego aktu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

 

  1. Msze św. w dni powszednie o godz. 700 i 1700. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo wypominkowe. W Rudawce Msza św. we wtorek o godz.1600.

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. W tym dniu o godz. 1600 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy w ramach Wielkiej Nowenny Fatimskiej. Po nabożeństwie wieczornym spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klasy 7 SP.

 

  1. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą Adwentu. Rozpoczniemy tym samym nowy rok liturgiczny pod hasłem: „W mocy Bożego Ducha”. Będzie to niedziela adoracyjna, po sumie zmiana tajemnic różańcowych, taca mszalna zostanie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Alicję Karbowniczyn, Marię Grzebyk, Patrycję Mirek i Danutę Moździerz.