21 października 2018 r.

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dzisiaj w Kościele powszechnym XXIX niedzielę zwykłą. Jest to niedziela misyjna. Dzisiejsza taca mszalna jest przeznaczona na misje.

 

  1. W tym tygodniu Msze św. w dni powszednie o godz. 700 i 1700. Msza Św. w Rudawce we wtorek o godz. 1600.

 

  1. Na bocznych ołtarzach i stolikach za ławkami są wyłożone karty wypominkowe. Przypominamy, że w naszej parafii modlitwy wypominkowe odprawiamy przez cały listopad. W Uroczystość Wszystkich Świętych, w Dzień Zaduszny i w każdy piątek listopada będzie odprawiana Msza św. za wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach w naszej parafii. Natomiast w dni powszednie po wieczornej Mszy św. i w niedzielę po sumie będziemy odprawiać krótkie nabożeństwa w intencji zmarłych polecanych w wypominkach z odczytywaniem kart wypominkowych.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu, na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Annę Atamańczuk, Elżbietę Droździak, Ewę Droździak i Janinę Bohun.