30 września 2018 r.

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dziś w Kościele powszechnym XXVI niedzielę zwykłą.

 

  1. Msze św. w tym tygodniu o godz. 700 i 1700. W Rudawce Msza św. we wtorek o godz. 1600. Po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo różańcowe. Zachęcamy wszystkich Parafian do udziału w tych nabożeństwach.

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź z racji pierwszego piątku od godziny 1600. Spowiedź i komunia święta chorych w domach od godziny 830. W piątek po nabożeństwie wieczornym spotkanie dla uczniów klas 8 SP i 3 Gimnazjum.

 

  1. W sobotę od godz. 1630 wystawienie Najświętszego Sakramentu i kolejne nabożeństwo w ramach Wielkiej Nowenny Fatimskiej. O godz. 1700 odmówimy różaniec, a następnie Msza Święta. Po Mszy św. spotkanie do uczniów klas 7 SP.

 

  1. Przyszła niedziela będzie niedzielą adoracyjną. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Po Mszy św. o godz. 1600 nabożeństwo różańcowe a po jego zakończeniu spotkanie z rodzicami i dziećmi, które przygotowują się do pierwszej Komunii św. W tym dniu dzieci klas trzecich otrzymają różańce. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Kazimierza Pawlik, Iwonę Ostafińską, Łucję Najduch i Uljanę Antoniszyn.