22 kwietnia 2018

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dziś IV niedzielę Wielkanocy. Jest to niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne.

 

  1. Msze św. w tym tygodniu o godz. 700 i 1800. W Rudawce we wtorek o godz. 1700.

 

  1. W poniedziałek uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, Patrona Polski.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Annę Nachman, Rusłanę Gibała, Katarzynę Sadowa i Marię Kurtiak.

 

 

  1. W dniu 29 kwietnia 2018r. odbędzie się zbiórka na stypendia dla zdolnych i niezamożnych uczniów Zespołu Szkół im. ks. płk. Tadeusza Dłubacza w Birczy. Zebrane środki zostaną przeznaczone na stypendia w przyszłym roku szkolnym. Kwesta będzie zorganizowana w ramach akcji „Wiosną stypendia rosną” we współpracy z Fundacją Św. Mikołaja.

 

  1. Zespół Szkół w Birczy po raz drugi bierze udział w konkursie organizowanym przez producenta margaryny „Delma”. Główną nagrodą jest remont szkolnej stołówki. Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej w Birczy serdecznie proszą o włączenie się do akcji i oddanie głosów na naszą szkołę. Głosować można tylko raz dziennie. Więcej informacji na temat akcji Extra Szkolna Stołówka można uzyskać na stronie internetowe: extrastolowki.pl/2018. Głosowanie trwa do 12.06.2018r.