8 kwietnia 2018

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dziś II niedzielę Wielkanocy, czyli Niedzielę Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia a następnie zmiana tajemnic różańcowych. Za odmówienie Koronki można uzyskać odpust zupełny. Po Mszach Świętych zbiórka do puszek na Caritas naszej Archidiecezji.

 

  1. W tym tygodniu Msze św. o godz. 700 i 1800. W Rudawce Msza św. we wtorek o godz. 1700.

 

  1. W poniedziałek, 9 kwietnia, przeniesiona z 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od chwili poczęcia do naturalnej śmierci. Po Mszy św. wieczornej będzie możliwość przystąpienia do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Materiały na temat Duchowej Adopcji są wyłożone za ławkami.

 

  1. W piątek o godz. 1100 zostanie odprawiona Msza św. z okazji 78 rocznicy Zbrodni Katyńskiej, organizowana przez Dyrekcję, Nauczycieli i Uczniów Zespołu Szkół im ks. Tadeusza Dłubacza w Birczy.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój Kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Natalię Pajączek, Elżbietę Pankiewicz, Wiesławę Wandrowską i Joannę Niebieszczańską.