11 marca 2018 r.

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dziś IV niedzielę Wielkiego Postu. O godz. 1600 Gorzkie Żale, a po ich zakończeniu Msza św. z błogosławieństwem na zakończenie rekolekcji.

 

  1. W tym tygodniu Msze św. o godz. 700 i 1700. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 700 i 1700, a po jej zakończeniu Msza św. W Rudawce Droga Krzyżowa i Msza Św. we wtorek o godz. 1600.

 

  1. W czwartek o godz. 1700 Msza święta koncelebrowana w czasie której ks. bp Stanisław Jamrozek udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży klas III naszego Gimnazjum. Składka zbierana podczas tej uroczystości będzie przeznaczona na Diecezjalny Fundusz Młodzieżowy.

 

  1. Ksiądz Franciszek Czerniecki był proboszczem w Leszczawie i pracował przez 19 lat w naszym dekanacie. Obecnie przebywa na rehabilitacji w ośrodku specjalistycznym w Tajęcinie. Koszty leczenia są bardzo wysokie. Gdyby ktoś z parafian chciał wesprzeć ks. Franciszka w tej walce o powrót do zdrowia będzie to mógł uczynić w przyszłą niedzielę. Na ten cel przy naszym kościele zostanie zorganizowana zbiórka do puszek. Polecamy też ks. Franciszka modlitwie parafian.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu rodzicom młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Teresę Feduń, Agatę Wilgucką, Dorotę Głowacz i Halinę Pacławską.

 

  1. Rada Sołecka i Sołtys Sołectwa Bircza zapraszają mieszkańców Birczy na zebranie wiejskie w dniu 16.03.2018 r. (piątek) o godz. 1800 w budynku GOK-u.
  2. Wójt Gminy Bircza i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Birczy zapraszają mieszkańców Gminy Bircza, którzy ukończyli 55 lat do nowo utworzonego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Nabór do 22 marca.