18 lutego 2018

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dziś I niedzielę Wielkiego Postu. Gorzkie Żale o godz. 1600, a po ich zakończeniu Msza św. Następnie spotkanie z rodzicami młodzieży klasy III Gimnazjum, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania.

 

  1. Msze św. w dni powszednie o godz. 700 i 1700. W Rudawce Droga Krzyżowa i Msza św. we wtorek o godz. 1600.

 

  1. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 700 i 1700. Składka zbierana w piątki Wielkiego Postu będzie przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu.

 

  1. Caritas naszej archidiecezji proponuje w tym roku w ramach jałmużny wielkopostnej rozprowadzenie wielkanocnych paschalików, baranków i skarbonek dla dzieci. Proponowana cena paschalika to 7 zł, a baranka wielkanocnego 5 zł. Są one do nabycia w zakrystii kościoła. Natomiast skarbonki zostaną rozdane dzieciom w szkołach. Zebrany fundusz z tej akcji będzie przeznaczony na pomoc dzieciom z ubogich rodzin.

 

  1. Przyszła niedziela będzie dniem solidarności z misjonarzami. Po mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny AD GENTES.

 

  1. Od jutra o godz. 1800 rozpoczną się w naszym kościele katechezy przedmałżeńskie. Zapraszamy młodzież, która przygotowuje się do zawarcia sakramentu małżeństwa.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Annę Niemczyk, Annę Bednarz, Krystynę Mac i Łucję Stojak.

 

  1. Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej odbędzie się w tym roku w Radymnie w dniach od 23 do 25 marca. Osoby chętne zapraszamy na spotkanie w najbliższy piątek po Mszy św. wieczornej.

 

  1. Wójt Gminy Bircza, Radny i Sołtys zapraszają na zebrania wiejskie dla mieszkańców wsi Łodzinka w dniu 25 lutego 2018 r. tj. w przyszłą niedzielą o godz. 1210 w budynku GOK-u oraz dla mieszkańców Woli Korzenieckiej także w przyszłą niedzielę o godz. 1500 w świetlicy wiejskiej.