4 lutego 2018

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy piątą niedzielę zwykłą w ciągu roku. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na potrzeby diecezji. Jest to niedziela adoracyjna. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych..

 

  1. Msze św. w dni powszednie o godz. 700 i 1700.

 

  1. W przyszłą niedzielę, 11 lutego, przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Jest to jednocześnie Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy w modlitwie o chorych i cierpiących, okazując im gest chrześcijańskiej miłości.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Barbarę Kwaśnicką, Marzenę Demkiewicz, Barbarę Kos i Małgorzatę Hop.

 

  1. Komitet Społeczny „Sportowy Duch” informuje, że w dniu 28 stycznia 2018 r. odbył się III Turniej Charytatywny na rzecz osób niepełnosprawnych z terenu naszej Gminy. Podczas turnieju została zebrana kwota ok 16 tys. zł, która zostanie przekazana trzem osobom niepełnosprawnym. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które pomogły nam w organizacji turnieju charytatywnego i w tym dniu byli z nami. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasza inicjatywę i nie przechodzili obojętnie obok kwestujących wolontariuszy.