21 stycznia 2018

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dziś trzecią niedzielę zwykłą w ciągu roku.

 

  1. W tym tygodniu Msze św. o godz. 700 i 1700.

 

  1. W najbliższą sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Marzenę Segelin, Agnieszkę Wasiewicz, Łucję Wasiewicz i Ewę Ruda.

 

  1. Dobiegła końca tegoroczna wizyta duszpasterska. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim Rodzinom naszej parafii za życzliwe, a często bardzo serdeczne przyjęcie z racji kolędy i religijną atmosferę podczas tych odwiedzin. Dziękujemy także za złożone z tej okazji ofiary – Bóg zapłać. Ufamy, że te spotkania ubogacone wspólną modlitwą zaowocują Bożym błogosławieństwem w codziennym życiu.

 

  1. W przyszłą niedzielę, w hali sportowo-widowiskowej w Birczy odbędzie się turniej charytatywny na rzecz Osób Niepełnosprawnych, organizowany przez Komitet Społeczny „Sportowy Duch”. Podczas turnieju zostanie przeprowadzona zbiórka publiczna na rzecz osób niepełnosprawnych z Gminy Bircza. Zbiórka będzie prowadzona również przy kościołach w Birczy i Rudawce po każdej mszy świętej. Organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy oraz obejrzenia rozgrywek sportowych drużyn piłkarskich: duchownych, samorządowców, straży granicznej, „Życia Podkarpackiego” i przedsiębiorców.