26 listopad 2017

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dziś w Kościele powszechnym ostatnią niedzielę roku liturgicznego – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po sumie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu. Za publiczne odmówienie tego aktu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

 

  1. Msze św. w dni powszednie o godz. 700 i 1700. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo wypominkowe. W Rudawce Msza św. we wtorek o godz.1600.

 

  1. W poniedziałek na mszy świętej wieczornej będziemy gościć Ojca Józefa Witko.

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 16.00, spowiedź i Komunia św. chorych w domach od godz. 8.30.

 

  1. W sobotę od godz. 00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy w ramach Wielkiej Nowenny Fatimskiej.

 

  1. Przyszła niedziela będzie pierwszą niedzielą Adwentu. Rozpoczniemy tym samym nowy rok liturgiczny pod hasłem: „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”. Będzie to niedziela adoracyjna, po sumie zmiana tajemnic różańcowych, taca mszalna zostanie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Urszulę Piotrowską, Joannę Pasławską, Małgorzatę Pasławską i Krystynę Ladachowską.