8 października 2017

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dziś w Kościele powszechnym XXVII niedzielę zwykłą. Jest to także XVII Dzień Papieski, który obchodzimy pod hasłem: „Idźmy naprzód z nadzieją”. Zgodnie z zapowiedzią przy kościołach naszej Ojczyzny jest prowadzona kwesta wspierająca Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Przypominamy, że zebrane fundusze będą przeznaczone na stypendia dla zdolnej młodzieży z rodzin ubogich i wielodzietnych.

 

  1. W piątek będziemy przeżywać ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 1500 zostanie odprawiona w Rudawce Msza Św., a po jej zakończeniu z figurką Matki Bożej pójdziemy do kościoła parafialnego. W kościele parafialnym od godziny 16.30 rozpoczniemy różaniec oczekując na przyjście pielgrzymów z figurką Matki Bożej Fatimskiej. Od 13 października rozpoczniemy także nowennę przed ogłoszeniem św. Jana Pawła II patronem Akcji Katolickiej.

 

  1. Msze św. w tym tygodniu o godz. 700 i 1700. W Rudawce we wtorek o godz. 1600, a w piątek o godz. 1500.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Sylwię Grygier, Agnieszkę Kwaśnicką, Danutę Czyżyk i Danutę Radoń.