27 sierpnia 2017

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dziś w Kościele powszechnym XXI niedzielę zwykłą w ciągu roku. Po dzisiejszych mszach świętych zbiórka do puszek na pomoc dla poszkodowanych w wyniku nawałnic, które przeszły w ostatnim czasie nad Polską.

 

  1. Msze święte w dni powszednie od poniedziałku do czwartku o godzinie 18.00, od piątku o godzinie 7.00 i 18.00.

 

  1. We wtorek na mszy świętej wieczornej będziemy gościć Ojca Józefa Witko.

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca, spowiedź w piątek od godziny 17.00, spowiedź i Komunia św. chorych w domach od godziny 8.30. W piątek zapraszamy także do skorzystania ze spowiedzi dzieci i młodzież przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

 

  1. W sobotę od godziny 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i kolejne nabożeństwo w ramach Wielkiej Nowenny Fatimskiej.

 

  1. Rada Gminy Bircza, Wójt Gminy Bircza i Sołectwo Bircza serdecznie zapraszają na Dożynki Gminne, które odbędą się w przyszłą niedzielę 3 września 2017r. Msza święta dożynkowa z poświęceniem wieńców o godzinie 14.00. W tym dniu, ze względu na Dożynki nie będzie mszy świętej o godzinie 16.00.

 

  1. Przyszła niedziela będzie niedzielą adoracyjną, po mszy świętej o godzinie 11.00 zmiana Tajemnic Różańcowych. Składka mszalna zostanie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu.

 

  1. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w minioną środę rozpoczął w naszej parafii pracę nowy wikariusz ks. Jakub Zborowski. Witamy Go serdecznie w naszej wspólnocie, prosimy o serdeczne i życzliwe przyjęcie oraz polecamy ks. Jakuba modlitwie parafian.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Ewelinę Kaciuba, Marię Wandrowską, Anetę Dańczak  i Michalinę Jabłecką.