25 czerwca 2017

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dziś XII niedzielę zwykłą.
  1. W czasie wakacji nie będzie Mszy Św. o godz. 700.
  1. W czwartek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca mszalna będzie przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Msze Św. w tym dniu o 800, 1100 i 1800. W Rudawce Msza Św. o godz. 17
  1. W piątek zakończenie nabożeństw czerwcowych.
  1. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. W sobotę od godz. 1700 wystawienie Najśw. Sakramentu i kolejne nabożeństwo w ramach Wielkiej Nowenny Fatimskiej.
  1. Przyszła niedziela będzie niedzielą adoracyjną. Po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych. Taca Mszalna zostanie przeznaczona na WSD w Przemyślu.
  1. Początek wakacji to czas zmian personalnych w naszej archidiecezji. Decyzją ks. Abpa Adama Szala ks. Bożydar Sztank po trzech latach pracy w naszej parafii został skierowany do pracy w parafii Brzozów. Na jego miejsce został przydzielony ks. Jakub Zborowski – neoprezbiter z Radymna. W imieniu własnym, ks. Wojciecha oraz wszystkich parafian dziękujemy księdzu Bożydarowi za gorliwą pracę w naszej parafii i za miłą, rodzinną atmosferę na plebanii. Zarówno ks. Bożydara jak i nowego wikariusza ks. Jakuba polecamy modlitwie wszystkich parafian.
  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Annę Kozaniecką, Zbigniewa Demkiewicza, Barbarę Cebeńko i Franciszka Łabiak. W czasie wakacji sprzątanie kościoła w sobotę o godz. 800, natomiast w poniedziałek po uzgodnieniu z Panem Kościelnym.