14 maja 2017 r.

with Brak komentarzy

 

  1. Przeżywamy dziś V niedzielę Wielkanocy. Na sumie Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Rodzice dzieci pierwszokomunijnych jako dar ołtarza odnowili w tym roku kielich i patenę do sprawowania Mszy św. Bóg zapłać za ten dar.

 

  1. Msze św. w tym tygodniu o godz. 700 i 1800. W Rudawce we wtorek o godz. 1700. Będzie to jednocześnie Biały Tydzień dla dzieci pierwszokomunijnych, szczególnie te dzieci zapraszamy na nabożeństwa majowe.

 

  1. We wtorek Święto św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski. Po Mszy św. wieczornej spotkanie z rodzicami i dziećmi przeżywającymi Rocznicę Pierwszej Komunii św.

 

  1. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

 

  1. W sobotę od godz. 17.00 spowiedź dla dzieci przeżywających Rocznicę Pierwszej Komunii św. i ich rodzin.

 

  1. W przyszłą niedzielę na sumie rocznica Pierwszej Komunii Świętej. Taca mszalna będzie przeznaczona na parafie szczególnie potrzebujące pomocy.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu rodzicom dzieci pierwszokomunijnych. Na najbliższą sobotę prosimy rodziców dzieci przeżywających Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej.

 

  1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

 

Jakub Wojciech Jabłecki, s. Antoniego i Grażyny Szelewa, ur. 3.02.1990r. w Przemyślu, zam. Korzeniec 102

Gabriela Marta Kawka, c. Jerzego i Bogusławy Tarnawskiej, ur. 24.03.1994r. w Przemyślu, zam. Stara Bircza 13

 

zapowiedź II

 

Arkadiusz Krzysztof Kazimierz, s. Andrzeja i Zofii Osip, ur. 9.06.1993r. w Kormanicach, zam. Kormanice 103

Gabriela Maria Stach, c. Józefa i Doroty Hryń, ur. 9.04.1996r. w Przemyślu, zam. Korzeniec 59

Zapowiedź I

 

  1. Do sakramentu święceń kapłańskich przygotowuje się nasz parafianin Paweł Pystka zamieszkały w Rudawce, kto by wiedział o jakiejkolwiek przeszkodzie jest zobowiązany w sumieniu powiadomić Urząd Parafialny lub Rektorat Seminarium Duchownego w Przemyślu.