30 kwietnia 2017 roku

with Brak komentarzy

 

  1. Przeżywamy dziś III Niedzielę Wielkanocy, która kończy Tydzień Miłosierdzia. Dziś rozpoczynamy Tydzień Biblijny, w którym zachęcamy do czytania i rozważania Pisma Świętego.
  2. Msze św. w dni powszednie o godz. 700 i 1800.
  3. W poniedziałek rozpoczęcie nabożeństw majowych, które będziemy odprawiali w dni powszednie po wieczornej mszy św., a w niedzielę po mszy św. o godz. 1600.
  4. W środę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze św. jak w każdą niedzielę. Na sumie wraz z przedstawicielami władz samorządowych naszej Gminy będziemy się modlić w intencji Ojczyzny.
  5. W czwartek po mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie z Rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź i Komunia św. chorych w domach od godz. 830, spowiedź parafialna od godz. 1700.
  7. W sobotę od godz. 1700 zapraszamy na kolejne nabożeństwo w ramach Wielkiej Nowenny Fatimskiej.
  8. Za tydzień będziemy przeżywali niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpocznie tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
  9. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w minionym tygodniu, a na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Danutę Soszkę, Zdzisławę Freskie, Uljanę Stasiowską i Bernadettę Borowiec.
  10. Nasz parafia złożyła w ubiegłą niedzielę 3415 zł na pomoc dla Syrii, w tym anonimowy ofiarodawca 2500 zł. Dziękujemy za dużą ofiarność na ten cel. Bóg zapłać.