26.03.2017

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dziś IV niedzielę Wielkiego Postu. O godz. 1600 Gorzkie Żale, a po ich zakończeniu Msza św. z błogosławieństwem na zakończenie rekolekcji.

 

  1. W poniedziałek o godz. 1700 Msza święta koncelebrowana w czasie której ks. bp Stanisław Jamrozek udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży klas III naszego Gimnazjum. Składka zbierana podczas tej uroczystości będzie przeznaczona na Diecezjalny Fundusz Młodzieżowy.

 

  1. W tym tygodniu Msze św. rano o godz. 700, natomiast od wtorku wieczorna msza święta o godz. 1800. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 700 i 1800, a po jej zakończeniu Msza św. W Rudawce Droga Krzyżowa i Msza Św. we wtorek o godz. 1700.

 

  1. W tym tygodniu będziemy przeżywali I sobotę miesiąca. Od godz. 1700 zapraszamy na kolejne nabożeństwo w ramach Wielkiej Nowenny Fatimskiej.

 

  1. Przyszła niedziela będzie niedzielą adoracyjną, po sumie zmiana tajemnic różańcowych, taca mszalna zostanie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu rodzicom młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Zofię Majewską, Annę Pszonak, Marię Pękalską, Agnieszkę Rojowską.