5 marca 2017

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dziś I niedzielę Wielkiego Postu. Gorzkie Żale o godz. 1600, a po ich zakończeniu Msza św. Jest to niedziela adoracyjna, po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Dzisiejsza składka jest przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

 

  1. Msze św. w dni powszednie o godz. 700 i 1700. W Rudawce Droga Krzyżowa i Msza św. we wtorek o godz. 1600.

 

  1. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 700 i 1700. Składka zbierana w piątki Wielkiego Postu będzie przeznaczona na kwiaty do Bożego Grobu.

 

  1. Caritas naszej archidiecezji proponuje w tym roku w ramach jałmużny wielkopostnej rozprowadzenie wielkanocnych paschalików, baranków i skarbonek dla dzieci. Proponowana cena paschalika to 7 zł, a baranka wielkanocnego 5 zł. Są one do nabycia w zakrystii kościoła. Natomiast skarbonki zostaną rozdane dzieciom w szkołach. Zebrany fundusz z tej akcji będzie przeznaczony na pomoc dzieciom z ubogich rodzin.

 

  1. Przyszła niedziela będzie dniem solidarności z misjonarzami. Po mszach świętych odbędzie się zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny AD GENTES.

 

  1. 13 marca o godz. 1800 rozpoczną się w naszym kościele katechezy przedmałżeńskie. Zapraszamy młodzież, która przygotowuje się do zawarcia sakramentu małżeństwa.

 

  1. Dyrektor Zespołu Szkół w Birczy ogłasza nabór do Przedszkola Samorządowego na rok szkolny 2017/2018. Karty zgłoszenia dziecka dostępne są w przedszkolu i sekretariacie szkoły. Rekrutacja odbędzie się w terminie od 1 marca do 31 marca 2017r.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Jadwigę Undziakiewicz, Agatę Klaczak, Ewę Przeszło i Annę Sławińską.