19 luty 2017

with Brak komentarzy

 

  1. Przeżywamy dziś siódmą niedzielę zwykłą w ciągu roku.

 

  1. Msze św. w dni powszednie o godz. 700 i 1700. W Rudawce Msza św. we wtorek o godzinie1600.

 

  1. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1600 odbędzie się spotkanie z rodzicami młodzieży z klas III Gimnazjum, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

 

  1. Szkoła Podstawowa w Birczy został zgłoszona do konkursu na remont stołówki szkolnej o wartości 30 tys. złotych. Wystarczy raz dziennie oddać głos na nasza szkołę. Konkurs trwa do 30 maja 2017r. Aby zagłosować po raz pierwszy należy wejść na link http://www.extrastolowki.pl

 

  1. Sołtys Łodzinki zaprasza wszystkich mieszkańców Łodzinki oraz osiedla na zebranie wiejskie, które odbędzie się w dniu 26 lutego 2017r. o godz. 1230 w Sali klubowej GOK-u. Zebranie odbędzie się z udziałem Wójta Gminy Bircza.

 

  1. Gratulujemy naszym ministrantom, którzy w turnieju piłki halowej Liturgicznej Służby Ołtarza w kategorii szkół podstawowych zajęli I miejsce w powiecie przemyskim i awansowali do rozgrywek na szczeblu diecezjalnym. Życzymy im dalszych sukcesów.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Marię Szydłowską, Martę Brodzicką, Alinę Sławińską i Jadwigę Słowińską.