Uroczystość Świętej Bożej rodzicieli Maryi  –  01.01.2017

with Brak komentarzy

 

  1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to niedziela adoracyjna. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Taca zostanie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

 

  1. Msze św. w dni powszednie o godz. 700 i 1700

 

  1. W piątek przeżywać będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Święto Trzech Króli. Msze św. z błogosławieństwem kredy i kadzidła tak jak w każdą niedzielę. Po Mszy św. o godz. 16.00 nabożeństwo pierwszopiątkowe. Taca mszalna przeznaczona będzie na misje. W Święto Trzech Króli nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

  1. Okazja do spowiedzi codziennie przed każdą Mszą św. Spowiedź i komunia św. chorych w domach w piątek od godziny 12.30.

 

  1. W sobotę od godz. 1600 kolejne nabożeństwo w ramach Wielkiej Nowenny Fatimskiej.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Krystynę Kruk, Marcelinę Zabilską, Elżbietę Pawłowską, Annę Szelewa.

 

  1. Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Birczy serdecznie zaprasza na Birczańskie Kolędowanie w dniu 8 stycznia 2017r. o godz. 1700 w budynku Gok-u. W programie występ grup kolędniczych oraz przedstawienie wigilijne w wykonaniu Teatru Ludowego z Huty Brzuskiej.

 

  1. W tym tygodniu dalszy ciąg wizyty kolędowej. Kolęda rozpoczynać się będzie od poniedziałku do piątku o godz. 1500, natomiast w sobotę od godz. 900. Zaplanowany porządek wizyty duszpasterskiej na ten tydzień przedstawia się następująco: