16 października 2016 r.

with Brak komentarzy

 

  1. Przeżywamy dziś w Kościele powszechnym XXIX niedzielę zwykłą.

 

  1. Msze św. w dni powszednie o godz. 700 i 1700. Msza Św. w Rudawce we wtorek o godz. 1600.

 

  1. Na bocznych ołtarzach i stolikach za ławkami są wyłożone karty wypominkowe. Przypominamy, że w naszej parafii modlitwy wypominkowe odprawiamy przez cały listopad. W Uroczystość Wszystkich Świętych, w Dzień Zaduszny i w każdy piątek listopada będzie odprawiana Msza św. za wszystkich zmarłych polecanych w wypominkach w naszej parafii. Natomiast w dni powszednie po wieczornej Mszy św. i w niedzielę po sumie będziemy odprawiać krótkie nabożeństwa w intencji zmarłych polecanych w wypominkach z odczytywaniem kart wypominkowych.

 

  1. W sobotę o godz. 16.00 zostanie odprawiona w naszym kościele msza św. z okazji 71 rocz. obrony Birczy przez mieszkańców i żołnierzy IX Dywizji Piechoty przed UPA. W związku z tym Msza św. niedzielna, odprawiana w sobotę, zostanie także odprawiona o godz. 16.00. W tym dniu różaniec zostanie odprawiony przed Mszą św.

 

  1. Przyszła niedziela będzie niedzielą misyjną. Taca mszalna zostanie przeznaczona na misje.

 

  1. W gablocie ogłoszeń znajduje się informacja Urzędu Gminy o możliwości uzyskania dofinansowania do zakupu i montażu instalacji z zakresu odnawialnych źródeł energii.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu, a na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Wilchelminę Demkiewicz, Teresę Jugo, Marię Niemiec i Barbarę Kropieniewicz.