Ogłoszenia parafialne – 09 października 2016 roku

with Brak komentarzy

 

  1. Przeżywamy dziś w Kościele powszechnym XXVIII niedzielę zwykłą. Jest to także XVI Dzień Papieski, który obchodzimy pod hasłem: „Bądźcie świadkami miłosierdzia”. Szczególnie w Roku Miłosierdzia pamiętajmy o tych, którzy czekają na naszą pomoc. W dniu dzisiejszym, przy kościołach naszej Ojczyzny jest prowadzona kwesta wspierająca Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Przypominamy, że zebrane fundusze będą przeznaczone na stypendia dla zdolnej młodzieży z rodzin ubogich i wielodzietnych.

 

  1. W czwartek będziemy przeżywać ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 1500 zostanie odprawiona w Rudawce Msza Św., a po jej zakończeniu z figurką Matki Bożej pójdziemy do kościoła parafialnego. W kościele parafialnym od godziny 16.30 rozpoczniemy różaniec oczekując na przyjście pielgrzymów z figurką Matki Bożej Fatimskiej. W tym dniu różaniec poprowadzą nauczyciele z Gimnazjum. W przeddzień Dnia Edukacji Narodowej będziemy się modlić w intencji nauczycieli i wychowawców z naszej parafii.

 

  1. Msze św. w tym tygodniu o godz. 700 i 1700. W Rudawce w czwartek o godz. 1500.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Urszulę Stachowicz, Lucynę Łyszczarz, Mieczysławę Rogal i Zdzisławę Maliczowską.

 

  1. W gablocie kościoła znajduję się informacja na temat badania wzroku, które będzie miało miejsce w naszym Ośrodku Zdrowia w dniu 18 października.

 

  1. Zapowiedzi przedmałżeńskie:

 

Wiesław Marek Kaciuba, s. Ludwika i Krystyny Ziombrowskiej, ur. 20.02.1976 r. Przemyśl, zam. Łodzinka Górna 6

Marta Obłoczyńska, c. Mariana i Marii Król, ur. 05.10.1980 r.

Przemyśl, zam. Ujkowice 186 b

Zapowiedź II