2 października 2016 r.

with Brak komentarzy

 

  1. Przeżywamy dziś w Kościele powszechnym XXVII niedzielę zwykłą. Jest to niedziela adoracyjna. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych.

Dzisiejsza taca mszalna przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

 

  1. Msze św. w tym tygodniu o godz. 700 i 1700. W Rudawce Msza św. we wtorek o godz. 1600. Po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo różańcowe. Zachęcamy wszystkich Parafian do udziału w tych nabożeństwach.

 

  1. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź z racji pierwszego piątku od godziny 16.00. Spowiedź i komunia święta chorych w domach od godziny 8.30. W piątek po nabożeństwie wieczornym spotkanie w kościele dla młodzieży klas III Gimnazjum naszej parafii, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania.

 

  1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XVI Dzień Papieski, którego celem jest wsparcie modlitewne oraz materialne młodzieży zdolnej, pochodzącej z rodzin ubogich lub wielodzietnych. W tym celu przy kościołach w całym kraju będzie prowadzona kwesta, której zadaniem jest wspieranie Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Z tej Fundacji korzysta m.in. młodzież pochodząca z naszej parafii.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Helenę Strzemińską, Stanisławę Baryła, Agatę Grzegorzak i Stanisławę Podolską.

 

  1. Zapowiedzi przedmałżeńskie:

 

Wiesław Marek Kaciuba, s. Ludwika i Krystyny Ziombrowskiej, ur. 20.02.1976 r. Przemyśl, zam. Łodzinka Górna 6

Marta Obłoczyńska, c. Mariana i Marii Król, ur. 05.10.1980 r.

Przemyśl, zam. Ujkowice 186 b

Zapowiedź I