25 września 2016

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dziś w Kościele powszechnym XXVI niedzielę zwykłą. W dniu dzisiejszym po Mszy Św. o godz. 1600 odbędzie się spotkanie dla Rodziców i dzieci klas trzecich Szkoły Podstawowej przygotowujących się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej.

 

  1. Msze św. w tym tygodniu o godz. 700 i 1800, z wyjątkiem czwartku. W czwartek, ze względu na odpust w Brzeżawie msza święta wieczorna o godz. 17.00.

 

  1. W sobotę rozpoczynamy miesiąc październik, a wraz z nim nabożeństwa różańcowe. Odprawiane one będą każdego dnia po wieczornej Mszy św., a w niedzielę po Mszy św. o godz. 1600. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach i przypominamy, że za odmówienie cząstki różańca w kościele lub w rodzinie można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

 

  1. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. W sobotę od godz. 1700 wystawienie Najświętszego Sakramentu i kolejne nabożeństwo w ramach Wielkiej Nowenny Fatimskiej. O godz. 18.00 odmówimy różaniec, a następnie msza święta.

 

  1. Przyszła niedziela będzie niedzielą adoracyjną. Po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

 

  1. Dziękujemy naszej parafiance za ofiarę na kościół, za którą zostały zakupione nowe ornaty do kościoła. Bóg zapłać.

 

  1. Sołtys wsi Korzeniec zaprasza na zebranie wiejskie, które odbędzie się w przyszłą niedzielę 2 października o godz. 12.30 w budynku świetlicy wiejskiej.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Dziękujemy także Pani Zofii Piotrowskiej za przygotowanie dekoracji oraz Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do godnego przeżycia Uroczystości Odpustowych. Bóg zapłać. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Teresę Beńko, Barbarę Mazur, Barbarę Maciołek i Zbigniewa Kurtiak.