18 września 2016 roku

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dzisiaj w Kościele powszechnym XXV niedzielę zwykłą. Jest to także Uroczystość Odpustowa. Uroczysta msza św. z procesją wokół kościoła o godz. 12.00.Dzień dzisiejszy jest także dniem solidarności z ofiarami trzęsienia ziemi we Włoszech .Pamiętajmy o modlitwie w intencji osób dotkniętych tym kataklizmem.
  1. Msze św. w tym tygodniu o godz. 7.00 i 18.00.
  1. W najbliższą sobotę odbędzie się zapowiadana pielgrzymka Róż Różańcowych do Komborni. Rozpoczęcie pielgrzymki o godz. 8.00 z parkingu przy kościele.
  1. W przyszłą niedzielę, 25 września, po Mszy św. o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie dla Rodziców i dzieci klas trzecich Szkoły Podstawowej przygotowujących się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej. Prosimy Rodziców, żeby przyszli wraz z dziećmi.

6 W przyszła niedzielę, przy naszym kościele, będzie prowadzona kwesta z przeznaczeniem na konserwację nagrobka ks. Nawrockiego, który znajduje się na Starym Cmentarzu. Dokładniejsze informacji na ten temat znajdują się w gablocie ogłoszeń.

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Kazimierę Rogal, Marię Ulanowską, Elżbietę Chrobak i Antoniego Szałygę.