28 sierpnia 2016

with Brak komentarzy

Ogłoszenia parafialne 28 sierpień 2016 r.

 

 1. Przeżywamy dziś w Kościele powszechnym XXII niedzielę zwykłą w ciągu roku. Po dzisiejszych mszach świętych zbiórka do puszek na hospicjum w Jarosławiu.
 1. Msze święte w dni powszednie od poniedziałku do środy o godzinie 18.00, od czwartku o godzinie 7.00 i 18.00.
 2. W środę na mszy świętej wieczornej będziemy gościć Ojca Józefa Witko.
 1. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego zostanie odprawiona w czwartek 1 września o godz. 8.00. Natomiast spowiedź każdego dnia przed mszą świętą wieczorną.
 1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca, spowiedź w piątek od godziny 17.00, spowiedź i Komunia św. chorych w domach od godziny 8.30.
 1. W sobotę od godziny 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i kolejne nabożeństwo w ramach Wielkiej Nowenny Fatimskiej.
 1. Rada i Zarząd Powiatu Przemyskiego, Rada i Wójt Gminy Bircza oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Birczy serdecznie zapraszają na Dożynki Powiatowe, które odbędą się 4 września 2016r. na stadionie sportowym w miejscowości Stara Bircza. Msza święta dożynkowa z poświęceniem wieńców o godzinie 12.00. W tym dniu, ze względu na Dożynki nie będzie mszy świętej o godzinie 11.00. Program dożynek znajduje się w gablocie ogłoszeń.
 1. Przyszła niedziela będzie niedzielą adoracyjną, po mszy świętej o godzinie 9.30 zmiana Tajemnic Różańcowych. Składka mszalna zostanie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 1. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w miniony czwartek rozpoczął w naszej parafii pracę nowy wikariusz ks. Wojciech Szmuc. Witamy Go serdecznie w naszej wspólnocie, prosimy o serdeczne i życzliwe przyjęcie oraz polecamy ks. Wojciecha modlitwie parafian.
 1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby:

– Baran Danuta

– Bibow Elżbieta

– Jakubiak Barbara

– Grzegorzak Mariusz

 1. Zapowiedzi przedmałżeńskie:

 Mateusz Wojciech Gliniany, s. Franciszka i Krystyny Majcher, ur. 21.09.1989 r. Jarosław, zam. Radymno os. Jagiełły 8/8

Paula Pystka, c. Andrzeja i Heleny Mazurkiewicz, ur. 03.08.1995 r. Rudawka, zam. Rudawka 27/2.

Zapowiedź II