17 lipiec 2016 r.

with Brak komentarzy

 

  1. Przeżywamy dziś XVI niedzielę zwykłą.

 

  1. Msze św. w dni powszednie tylko o godz.1800.

 

  1. Od 20 lipca w Archidiecezji będziemy gościć młodzież przybywającą na Światowe Dni Młodzieży. W związku z tym w najbliższą środę z inicjatywy Akcji Katolickiej po Mszy św. o godz. 18.00 do godz. 23.30 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy wszystkich do modlitwy, a szczególnie młodzież i Róże Różańcowe, program adoracji jest zamieszczony w gablocie kościoła.

 

  1. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa patrona kierowców obchodzonym 25 lipca w przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św. będzie sprawowany obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych. W tym dniu zostanie zorganizowana zbiórka do puszek z przeznaczeniem tych ofiar na środki transportu dla misjonarzy.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w minionym tygodniu, a na najbliższą sobotę o posprzątanie świątyni prosimy następujące osoby: Barbarę Kruk, Bożenę Kowalczyk Joannę Kruk i Halinę Radoń.

 

  1. Sołtys wsi Bircza zaprasza na zebranie wiejskie, które odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 19.00 w budynku GOKu.

 

  1. Zapowiedzi przedmałżeńskie:

 

Marcin Radosław Milczanowski, s. Henryka i Danuty Kasprzyk, ur. 2.06.1991 r. w Przemyślu, zam. Brzeżawa 56.

Katarzyna Maria Wiśniowska, c. Witolda i Ewy Kruk, ur. 11.09.1991 r. w Przemyślu, zam. Bircza, ul Graniczna 22.

zapowiedź II