26 czerwiec 2016

with Brak komentarzy
  1. Przeżywamy dziś XIII niedzielę zwykłą.

 

  1. W czasie wakacji nie będzie Mszy Św. o godz. 700.

 

  1. W środę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca mszalna będzie przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Msze Św. w tym dniu o 800, 1100 i 1800. W Rudawce Msza Św. o godz. 17

 

  1. W czwartek zakończenie nabożeństw czerwcowych.

 

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 1700. Spowiedź i Komunia Św. chorych w domach w piątek od godz. 830. W sobotę od godz. 1700 wystawienie Najśw. Sakramentu i kolejne nabożeństwo w ramach Wielkiej Nowenny Fatimskiej.

 

  1. Przyszła niedziela będzie niedzielą adoracyjną. Po sumie zmiana Tajemnic Różańcowych. Taca Mszalna zostanie przeznaczona na WSD w Przemyślu.

 

  1. Początek wakacji to czas zmian personalnych w naszej archidiecezji. Decyzją ks. Abpa Adama Szala do naszej parafii w miejsce ks. Mateusza Sławińskiego został skierowany ks. Wojciech Szmuc wikariusz z parafii Miłosierdzia Bożego w Jarosławiu. Nowy ks. wikariusz rozpocznie posługę duszpasterką 25 sierpnia. Polecamy go modlitwie wszystkich parafian.

 

  1. W gablocie ogłoszeń znajduje się informacja o badaniach, które odbędą się w naszej przychodni zdrowia w dniu 5 lipca od godz. 8.00.

 

  1. Dziękujemy za porządek i wystrój kościoła w ubiegłym tygodniu. Na najbliższą sobotę prosimy następujące osoby: Kamilę Demkiewicz , Marię Smolin , Faustynę Wilgucką i Helenę Chodań.